Hlavná stránka Fotoalbum Kontakt 2% dane O škole Novinky Jedálny lístok Poskytovanie informácií Mapa Ochrana osobných údajov GDPR
  • Otvorená hodina v 1. ročníku

Do galérie Otvorená hodina v 1. ročníku boli pridané fotografie.

• Darujte 2% z daní svojim deťom

Vážení rodičia, starí rodičia, priatelia školy!

Blíži sa termín daňových priznaní a tak ako každý rok, aj teraz Vás chceme požiadať o poukázanie 2% z daní neziskovej organizácii Bebrava, ktorej cieľom je podpora rozvoja a aktivít našej školy a skvalitnenie prostredia a práce našich detí. Finančné prostriedky, ktorými ste prispeli minulý rok, boli využité najmä na nákup didaktických pomôcok a realizáciu 4. ročníka  Slatinskej šútelice. Aj tento rok si Vás dovoľujeme požiadať o podporu a spoluprácu. V prípade záujmu vyplňte prosím tlačivo v časti 2% dane (prípadne si tlačivo vyzdvihnite v zborovni), potvrďte vo vašom zamestnaní  a odošlite ho na daňový úrad alebo prineste do našej školy. Vopred vám zo heart ďakujeme!

• Otvorená hodina v 1. ročníku

Vážení rodičia predškolákov.

Srdečne Vás pozývame na otvorenú hodinu v 1. ročníku, ktorá sa uskutoční v stredu 7.marca 2018 o 8:20h v triede 1. ročníka.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

• Karneval v materskej škole

Do galérie Karneval v materskej škole boli pridané fotografie.

• Plenárne združenie rodičov školy

Vážení rodičia!

Oznamujeme Vám, že v stredu 14. februára 2018 o 15:00h sa uskutoční mimoriadne plenárne združenie rodičov školy. Vaša účasť je nutná. Po ukončení plenárneho združenia budú pokračovať triedne rodičovské schôdzky pre 4. a 9. ročník.

• Imatrikulácia našich prvákov

Do galérie Imatrikulácia našich prvákov boli pridané fotografie.

• 9. školský ples

Do galérie 9. školský ples boli pridané fotografie.

• Lyžiarský výchovno-výcvikový kurz

Do galérie Lyžiarský výchovno-výcvikový kurz boli pridané fotografie.

Opäť v tomto školskom roku 2017/2018 sme zrealizovali so žiakmi našej školy lyžiarsky výcvikový kurz, v termíne od 21.1. –  do 26.1.2018.

Miesto pobytuJasenská dolina, región Turiec, chata Nezábudka.

Plných 5 dní žiaci disciplinovane plnili pokyny svojich lyžiarskych inštruktorov – pedagógov / Mgr.Halavin, Pomikalová /,  -od zapínania lyžiarskeho výstroja, jazdy na vleku – lanovke, až po lyžovanie zo svahu, čo napokon  ukončili vzájomným súťažením v jazde slalomom.

Program LVVK sme obohatili aj turistikou do blízkeho okolia, večerným vedomostným kvízom, spoločenskými hrami a dobrou náladou po náročných dňoch.

• Šaliansky Maťko

Do galérie Šaliansky Maťko boli pridané fotografie.

• Ornamentálna mapa Slovenska

Do galérie Ornamentálna mapa Slovenska boli pridané fotografie.

• KInballová akadémia

Do galérie KInballová akadémia boli pridané fotografie.

• Nový rok v pohybe

Vážení rodičia, milí žiaci.

Pozývame vás začať nový rok športovo v stredu 3. januára 2018 v čase od 14:00 do 18:00h v telocvični ZŠ s MŠ. Veselo i seriózne sa zoznámime s novým športom kinball a strávime príjemné chvíle v pohybe.

Je nutné priniesť si športové oblečenie a najmä čistú športovú obuv.

• Vianočná besiedka 2018

Do galérie Vianočná besiedka 2018 boli pridané fotografie.

• Pozvánka na 9. školský ples
  • Vianočná burza

Do galérie Vianočná burza boli pridané fotografie.

• Výlet do Vietnamu

Do galérie Výlet do Vietnamu boli pridané fotografie.

• Vianočný koncert ZUŠ

Do galérie Vianočný koncert ZUŠ boli pridané fotografie.

• Vianočný koncert a príchod Mikuláša

Do galérie Vianočný koncert a príchod Mikuláša boli pridané fotografie.

• Triedne rodičovské schôdzky

Vážení rodičia!

Oznamujeme Vám, že v stredu 29.novembra 2017 o 15:00h sa uskutočnia triedne rodičovské schôdzky. Vaša účasť je nutná.

• Chemická show

Do galérie Chemická show boli pridané fotografie.

strana: