• Beseda s policajtom

Dňa 26.9.2019 mali žiaci 1. stupňa besedu s policajtom. Žiaci sa dozvedeli o práci príslušníka policajného zboru, o správaní sa na cestách, o pravidlách cestnej premávky, o signalizačných  zariadeniach a dopravných značkách a ešte veľa ďalšieho.

• Cvičenie v prírode

Dňa 6.9.2019 sa žiaci 1.stupňa našej školy zúčastnili cvičenia v prírode. Tento krásny slnečný deň sa vybrali čerství prváci v sprievode starších žiakov pod dozorom svojich triednych učiteliek, aby spolu spoznávali krásy nášho regiónu a oddýchli si od počiatočného školského zhonu. Vybrali sme sa smerom na neďaleké Mely, svoju odvahu sme si vyskúšali pri prechode mostom cez potok, obdivovali sme kravičky na lúke, zastavili sme sa pri neďalekom rybníku, osvojili si názvy okolitých vrchov. Cestou sme upriamili pozornosť na dopravné značky a bezpečnosť na cestách, zastavili sme sa pri evanjelickom kostole a pozorovali invázny druh rastliny pohánkovec japonský. V krátkom čase sme dosiahli cieľ našej cesty, kde sa žiaci venovali hrám v prírode, stavaniu bunkrov či lesnej záhradky a zberu prírodnín . Každý sa zabavil po svojom a všetci šťastní sme sa v zdraví vrátili do školy. Pohyb na čerstvom vzduchu s poznávaním jesennej prírody nám všetkým prospel, utužili sme priateľské vzťahy a zažili veľa nového a zaujímavého.

• Športový deň

Pohyb a pobyt v prírode a zároveň športové aktivity – mini turnaj vo futbale a v prehadzovanej so žiakmi 5. a 6. ročníka:

• Cvičenie na ochranu života a zdravia (2.stupeň) a cvičenia v prírode (1.stupeň)
  • Začiatok školského roka 2019/2020

Vážení rodičia, milí žiaci.

Prázdniny sa nám pomaly chýlia ku koncu a pre všetkých rodičov sme v práci znovu k dispozícii od pondelka 26.augusta 2019.

Slávnostné otvorenie nového školského roka 2019/2020 sa uskutoční v pondelok 2.septembra 2019 v čase 8:00 - 10:00h. V tento deň nebude v prevádzke školská jedáleň ani školský klub detí. Materská škola bude v plnej prevádzke.

• Športový utorok v dennom tábore

Do galérie Športový utorok v dennom tábore boli pridané fotografie.

• Denný tábor končí...prázdniny pokračujú!!!
  • Denný tábor, hľadanie pokladu a iné zábavnosti
  • Doobjednávka individuálnych a skupinových fotografií

Vážení rodičia, milí žiaci.

Oznamujeme vám, že fotografie jednotlivcov, súrodencov a skupinové fotky si môžete vyzdvihnúť od pondelka 8.júla do stredy 10.júla v čase 9:00 - 12:00h v kancelárii u pani zástupkyne.

• Informácie k dennému letnému táboru

Denný letný tábor bude prebiehať od 1.7.2019 do 4.7.2019 v čase 8:00 - 15:00. Ráno bude pedagogický dozor nad deťmi zabezpečený už od 6:30h. Okrem bohatého programu je pre deti denne pripravený obed a pitný režim. Vzhľadom k prevládajúcemu počasiu prosíme, aby ste pre deti denne zabezpečili vhodnú pokrývku hlavy a fľašu na vodu.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2018-2019
  • Slávnostné ukončenie školského roka

Vážení rodičia, milí žiaci.

Oznamujeme Vám, že slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019 sa uskutoční v piatok 28.júna 2019 o 8:00h na asfaltovom ihrisku za školou. Po odovzdaní vysvedčení žiaci odchádzajú o 10:00h domov. Prajeme všetkým krásne leto a prázdniny plné zážitkov.

• Beseda s ornitológom a odborníčkou na hmyz a netopiere

Do galérie Beseda s ornitológom a odborníčkou na hmyz a netopiere boli pridané fotografie.

Posledný školský týždeň sme začali zaujímavými prednáškami s ornitológom pánom Jamborom  a odborníčkou na hmyz a netopiere pani Štefanikovou, na ktorých sme sa dozvedeli množstvo zaujímavých informácií o spôsobe života a význame ochrany týchto živočíchov. Na záver sme v okolí školy rozvešali vlastnoručne zhotovené vtáčie búdky, kŕmidlá, hmyzie hotely a úkryty pre netopiere.

• Príchod leta...podľa šiestakov
  • Prvé medobranie mladých včelárov
  • Seminár k 75. výročiu SNP v Uhrovci
  • Krásne momentky plné radosti zo školy v prírode...
  • Fotenie triednych kolektívov

Vážení rodičia, milí žiaci.

Oznamujeme vám, že v pondelok 17.06.2019 v dopoludňajších hodinách sa uskutoční fotenie triednych kolektívov. Prineste si pekný outfit a úsmev :).

• Tropicárium Budapešť

Do galérie Tropicárium Budapešť boli pridané fotografie.

• Festival štyroch živlov Amavet Bratislava

Unikátny projekt dáva do popredia dopĺňanie vzdelávania detí o nenahraditeľnej vode, sile ohňa, ochrane životného prostredia. Súťaž motivuje deti orientovať sa na skutočné hodnoty okolo nás a zábavnou formou približuje žiakom vedu, techniku, životodarnú vodu i prírodu. Našu školu statočne reprezentovali Monika Pajtinková a Jakub Kohút, žiaci 8. ročníka.